Idősgondozási központ

A betegeket be lehet utalni határozott vagy határozatlan időre. A beutaláskor ön ingyenesen megkapja a laboratóriumi vizsgálatokat és választhat a speciális orvosi vizsgálatokra.

• Tartózkodásuk során az intezmenyben, az idős embereket segíti az egészségügyi személyzet tagjai: orvosok, nővérek, ápolók, masszőrök.
  • Azt se felejtsük el, hogy a létesítményben van eggy lift amelyik csak az idősek gondozási központjának van fentartva, van egy bonyolult rendszer térfigyelő kamerák a betegek és az idősek védelme érdekében szállás szobában van füstérzékelő, pánik gombok és segítséget kérő.
  • A központ saját konyhával és két étkezővel rendelkezik.
  • Emellett a három főétkezés mellet, a betegek még két uzsonnát kapnak és cukorbetegek az orvos receptje szerint étkeznek.
  • Orvosi rehabilitáció az edzőteremben történik fizioterápiás szakorvos és különleges mozgékonyságát ertő szakorvos.
  • Masszázsas minden nap történik.
  • A fizikai fellendüléshez nagyon hasznos a hidroterápiás masszázs.

*Új*Othoni gondozás
Ez egy uj szolgáltatás ami nemrégiben útjára indított "Haller", amelyen keresztül elsősorban kínálja ugyanazokat a szolgáltatásokat, de otthon és szolgáltatásokat vesz igénybe, amely tartalmazza az ebédet is. Tekintettel arra, hogy egy új program, további információért hívja bizalommal a telefonszámunkat

Főszolgáltatások

• Palliatív ellátás - Hospice